Graditeljska škola za industriju i obrt Rijeka

Izvannastavne aktivnosti

• Napredni cvjećari - aranžeri
Istražuju i usvajaju napredne tehnike u aranžiranju. Demonstriraju svoje vještine i umijeća na različitim manifestacijama u školi i izvan nje. Sudjeluju na školskom i državnom natjecanju u aranžiranju.
  • Debatni klub
Organizira okrugle stolove u školi, a sudjeluje u projektima koje organizira "GONG" i u projektu "Mislim globalno, djelujem lokalno".
  • "Učimo postati poduzetnikom"
To je projekt kojemu je cilj da učenici usvoje poduzetničke vještine od osnivanja vlastitog posla, obrta ili tvrtke, do upravljanja tim poslom. Učenici razvijaju poduzetnički duh.
  • Fotosekcija
Bilježi najzanimljivije događaje u školi i s manifestacija na kojima škola sudjeluje, ali se bavi i temama po vlastitom izboru.
  • Likovna skupina
Sudjeluje na različitim likovnim natjecanjima po pozivu ili objavljenim natječajima.
  •  Dramska skupina
Priprema i uvježbava predstavu te s njom sudjeluje na scenskim susretima LIDRANO.
  • Školsko sportsko društvo "Graditelj"
Sudjeluje u međurazrednim i međuškolskim natjecanjima u malom nogometu, odbojci, košarci i stolnom tenisu.
  • Mala škola standardnih plesova

Uvježbava standardne plesove kao pripremu za maturalne i ostale zabave.

• Informatička radionica za projektnu nastavu PRO-a
Služi kao informatička potpora učenicima PRO-a u računalnoj obradi projektne nastave.
  • Zavolontirani volonteri
Promoviraju i podržavaju dobrovoljni angažman za opće dobro, prenose vrijednosti solidarnosti i humanosti, provode humanitarno - ekološke akcije, potiču učenike na korisno provođenje slobodnog vremena, izrađuju vlastite kreativno - inovativne uratke za potrebe humanitarne prodaje i promotivne materijale.

Star...

« Rujan 2017 »

CMS za škole logo
Graditeljska škola za industriju i obrt Rijeka / Podhumskih žrtava 4, HR-51000 Rijeka / ss-graditeljska-industrijaiobrt-ri.skole.hr / ured@ss-graditeljska-industrijaiobrt-ri.skole.hr