preskoči na sadržaj

Graditeljska škola za industriju i obrt Rijeka

 > O školi  > Djelatnici
Djelatnici

Ravnateljica: Marina Fabrio, prof. hrvatskog jezika i književnosti

Tajnica: Vesna Del Treppo – Golob, dipl. pravnica

Stručne suradnice:
1. Sonja Radivoj, dipl. pedagog – profesor: pedagoginja

2. Lenka Cimperman, dipl. defektolog – socijalni pedagog: defektologinja
3. Silvija Franović. prof. hrvatskog jezika i književnosti: knjižničarka

Profesori općeobrazovnih predmeta:
1. Dijana Jaška, prof. hrvatskog jezika i književnosti: hrvatski jezik
2. Ankica Rosandić, prof. hrvatskog jezika i književnosti: hrvatski jezik
3. Sanda Mlačić, prof. njemačkog jezika i književnosti i dipl. povjesničar umjetnosti: njemački jezik
4. Damirka Vuković, prof. povijesti i engleskog jezika i književnosti: engleski jezik i povijest
5. Bruna Tomašević, prof. engleskog jezika i književnosti: engleski jezik
6. Jasminka Randi, mag. politologije: etika, politika i gospodarstvo
7. Emanuel Crnjac, mag. teologije: katolički vjeronauk 
8. Hidajet Hasanović, dipl. teolog: islamski vjeronauk
9. Darko Walter, prof. tjelesnog odgoja: tjelesna i zdravstvena kultura
10. Irena Brnelić, prof. matematike i informatike: matematika i računalstvo
11. Irena Koludrović - Harbić, prof. matematike: matematika

 

Profesori stručno – teorijskih predmeta i praktične nastave:
1. Dubravka Ivaničić, dipl.inž. poljoprivrede: poljoprivredna skupina predmeta

2. Nikolina Krivošić, dipl.inž. poljoprivrede: praktična nastava

3. Vivijana Lovrinić - Đaković, mag.ing. hortikulture: poljoprivredna skupina predmeta
4. Loredana Raspor - Ramić, mag.ing. hortikulture: poljoprivredna skupina predmeta
5. Sanja Piković, poljoprivredni tehničar - vrtlar: praktična nastava
6. Gordana Sokolić, dipl.inž. graditeljstva: graditeljska skupina predmeta
7. Alenka Bakarčić, dipl.inž. graditeljstva: graditeljska skupina predmeta
8. Ines Potočnjak, dipl.inž. graditeljstva: graditeljska skupina predmeta
9. Bojan Bačić, prof. likovne kulture: ličilačka skupina predmeta
10. Igor Juričić, prof. likovnog odgoja i likovne umjetnosti: ličilačka skupina predmeta
11. Silvano Mrak, dipl.inž. graditeljstva: praktična nastava
12. Damir Milišić, prof. likovne kulture: praktična nastava
13. Vazmoslav Perušić, pismoslikar i organizator ličilačkih radova: praktična nastava

Administrativno – tehničko osoblje:
1. Edita Pogorilić: voditelj računovodstva
2. Petra Krmpotić
: administrator
3. Bojan Cvetković: domar - ložač
4. Rada Knežević: spremačica
5. Jagoda Janjušić: spremačica
6. Mihaela Drmešić: spremačica
7. Marija Ćubelić: spremačica      
                                                                             





Oglasna ploča
Anketa
Star...



Kalendar
« Rujan 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Korisni linkovi
CMS za škole logo
Graditeljska škola za industriju i obrt Rijeka / Podhumskih žrtava 4, HR-51000 Rijeka / ss-graditeljska-industrijaiobrt-ri.skole.hr / ured@ss-graditeljska-industrijaiobrt-ri.skole.hr
preskoči na navigaciju